Krásné údolí 2013

krasne-udoli-2013-smallSraz historických vozidel v Krásném Údolí, od tohoto roku s podtitulem Memoriál Pavla Vitnera, patří k těm příjemně malým srazům. Nikdo si tu nehraje na honoraci a právě tato "vesnická" atmosféra nás sem stále láká.

Část RR, ve složení Tomáš, Jirka, Radek a Roman, vyrazila tradičně den předem. A to byl rozhodně dobrý tah. Druhá část, ve složení Martin a Martin, se chystala na ranní stíhací jízdu. A ti měli peška. Hodinu před odjezdem přišla vytrvalá průtrž mračen. Martin se přesto rozhodl proplavat na svém motocyklu až do Krásného Údolí. A to se mu podařilo, ikdyž jízda vyžadovala spíše vybavení pro potápěče. Já přiznávám, že jsem tuto rozplavbu vzdal.

Organizátoři se kvůli nepříznivému počasí rozhodli posunout start jízdy na poledne. Počasí se naštěstí umoudřilo. Sice bylo chladno, ale vlhko již v přijatelných mezích. Díky tomu si účastníci i diváci mohli akci přece jen užít. Mezi motocykly získali první tři místa v soutěži členové RR. Ostatně, o moc víc drsňáků na motocyklech na akci nedorazilo. Ale i kdyby ano ...

A jak to bývá, zpáteční cesta byla se sluncem nad hlavou. V kalendáři je možné odškrtnout další povedenou akci a je čas chystat stroje na další.

FOTOGALERIE

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Další informace