Sezóna 2018 je zahájena

V duchu hesla - jak na Nový rok, tak po celý rok, vyrazili jsme 1. ledna 2018 na první motocyklový výlet. Rád bych napsal, že jsme se v mrazivé bouři prodírali sněhovými závějemi, ale asi by mi to nikdo nevěřil.

Číst dál...

O pohár hraběte Chotka 2017

Na Chotka, jak akci důvěrně nazýváme, se každý těší. Trochu osobní statečnosti vyžaduje ranní vstávání, ale většinou to stojí za to. Prostředí zámku Velké Březno je pro veterány jako dělané a projížďka Českým středohořím nemá chybu.

Číst dál...

Rychlá rota opět v akci

Minulý rok jsme končili poměrně brzy. Naplánované akce postupně rušil déšť a tak jsme neodjeli ani tradiční závěrečnou jízdu za parním vlakem do Kolešovic. A pak přišla zima. Po mnoha letech je to správná zima se sněhem a mrazem. Bohužel nám tak brání i v ojedinělých vyjížďkách a začínají se projevovat abstinenční příznaky. Pro zachování duševního zdraví se RR rozhodla vyrazit do akce, zimě navzdory.

Číst dál...

Rok pevností 2016

Kluci z Muzea čs. opevnění z let 1936 – 1938 „Na Kočičáku“ uspořádali 17. a 18. září 2016 oslavu 80 let od výstavby pevností na Chomutovsku. A když je to tak pěkně kulaté výročí, tak to musí být velké. Plány a příprava velké byly, ale pak je tady ještě síla, která je mnohem větší. Přírodě prostě neporučíš.

Číst dál...

Není to tak, jak to vypadá

Možná to vypadá, že s koncem prázdnin RR zalezla do nory a chystala se na zimní spánek. Ale není to tak. To jen naši zpravodajové přešli do kochacího režimu a ten psací vypnuli. Abychom nezapomněli, kde jsme vlastně jezdili, dovolím si pár poznámek. Tedy pokud si vzpomenu.

Číst dál...

Další informace