Čas výletů ještě nekončí

Motoristova sezóna nezná žádné špatné období. Ovšem k romantickým výletům je lépe využít slunečného období. Protože přichází doba babího léta, mohou pokračovat i výlety. Aby vaše cesty probíhaly bez problému a bezpečně, doporučujeme vašemu zájmu Neubertovu automapu a Hokrovy průvodce. Tyto dva tisky by neměly chybět v knihovničce žádného motoristy.

2014-mapa-pruvodce-cb-small
S Neubertovou generální automapou neztratíte ani vteřiny.

Přesně a včas dojedete tam, kam máte namířeno. Nepoznáte nucených zastávek na křižovatkách, neztratíte směru, nezabloudíte ani na nejzapadlejší okresní cestě. Budete pány 2014-reklama-neubertova-automapa-1-smallsvého času i svého vozidla, budete cestovat přesně a spolehlivě, jako podle jízdního řádu. S Neubertovou automapou budete v celé republice doma! Neubertova generální automapa je vypracována v měřítku 1:200.000 na základě známých armádních generálek. Při své podrobnosti je přehledná, protože je tištěna v mnoha barvách zkušeným kartografickým oddělením firmy V.Neubert a synové. Cena její je nízká. Jednotlivé díly jsou po 12 Kč, komplet všech 13 map, kryjící celou republiku a veliké úseky okolních států s průvodcem a praktickým pouzdrem 150 Kč. Zeptejte se u svého knihkupce nebo přímo u nakladatelství grafického uměleckého ústavu.

Autem a motocyklem celou republikou.

To je 4. svazek průvodců, vydávaných nakladatelstvím Josef Hokr, Praha. Obsahuje podrobné cestovní programy pro motoristy s udáním vzdáleností, s upozorněním na přejezdy, stoupání, historické památky, přírodní zajímavosti v oblastech lesních i vodních, vhodných pro camping. Určeno i cyklistům. Hokrovy průvodce řídí známý turistický odborník R. Máša. Z mnoha pochvalných projevů tisku:

Jsou vybudované co možno nejmoderněji s mnoha ohledy na potřeby dnešních turistů.“ Prof. Sekanina v Národní Politice.

Jsou to pomůcky dobře upravené, které velmi usnadní sestavování vašich tur a dají vám větší radost a užitek z cestování.“ Časopis „Auto“.

Průvodce předloží k nezávaznému prohlédnutí každé knihkupectví.

2014-reklama-jawa-minor-1-small

Za redakci RR
Martin

 

Komentáře   

 
DavisFled
0 #1 DavisFled 2014-08-29 19:32
Báječné. V pondělí razím do knihkupectví. Snad publikace budou stále k dostání - to je to, co na motocyklovém rajsování po ČSR postrádám. :) I cena zda se býti přijatelnou.
Citovat
 
 
Tom
+2 #2 Tom 2014-08-31 10:17
Ideální, myslim že zrovínka o příštím vejletu ji budeme moc potřebovat. Cestou na Zbraslav již tradičně strácíme vteřiny :P
Citovat
 

Další informace