Alpa je tu stále pro vás

Ač se zpožděním, došlo nám do redakce přímo umělecké dílko ze žákovské lavice. V nynější době velice prestižní výrobce světoznámé francovky – společnost ALPA – vyhlásila soutěž do obecných škol. Ze svého vítězného námětu reklamy se může těšit právě Chomutovská žačka tř. II., V. Frenzlová, jež využila tradiční motív kocoura Felixe – známého propagátora zázračného alkoholického roztoku.

Tímto za celou redakci RR dodatečně blahopřejeme.

Jako malou pozornost dále žákyni Frenzlové posíláme sešit "Hodnému dítěti - Obrázkové pohádky pro naše děti". Obsahuje 12 komiksových příběhů kocoura Felixe vydaných v jednom svazku. Pro ostatní malá ukázka uvedena níže. Budiž motivací dětem do dalších soutěží. 

2014-alpa-komiks-1
2014-alpa-komiks-2
2014-alpa-komiks-3
Ale protože jsme především příznivci motorismu, musíme francovku ALPA doporučit i všem motoristům, řidičům motorových kol zvláště. V blížícím se sychravém podzimu, když se hlásí příznaky chřipky jako nastuzení, malátnost a bolení hlavy, neváhejme. Kloktejme pravidelně vlažnou vodu, do které jsme přidali několik kapek francovky ALPA a tím předejdeme chřipce. Masáže francovkou Alpa udržují tělo zdravým a odolným. Zeptejte se lékaře!

Dbejme, abychom při nákupu dostali skutečně Alpu.

2014-alpa-reklama

 

 

Komentáře   

 
Martin
+2 #1 Martin 2014-09-11 18:54
Že mne to hned nenapadlo! Já tady sotva dýchám, :cry: rýma mi leze i ušima a ono je to tak snadné. Zítra zajdu k drogistovi pro lahvičku. Něco si šňupnu, něco vykloktám, pomažu prsa sobě i ženě a to by bylo, abych v sobotu nevyjel! ;-)
Citovat
 
 
DavisFled
+1 #2 DavisFled 2014-09-11 19:23
Trocha ALPY na hrudník - bude z Tebe závodník!

Na ňadra též slečně dáme,
nežli ALPU vyprodáme.
Citovat
 
 
Tom
+1 #3 Tom 2014-09-12 10:30
Hoši hoši, to jste nějací sportsmeni, jaképak mazání a kloktání, to je leda tak pro báby na rozvrzaná kolena. Vzpomeňte na rytíře Brtníka z Brtníku, ten teprvá užíval ALPU správným způsobem :lol:
Citovat
 

Další informace