Sraz HV v Chomutově 2017

Tento sraz považujeme u nás za skutečné zahájení sezóny. Ale kde hledat motivaci, když teploty stále klesají k nule, ve zprávách řádí sněhová vánice a za oknem padají provazy deště. Ani motorku nebudu mýt, jen utřu prach a doleju béňo. Mám chuť se na to vykašlat.

Číst dál...

Broukem do Itálie

Pod pojmy dovolená, výlet a cesta si každý z nás představí něco zcela jiného. Pro někoho je dovolená týdenní odpočinek v libovolné exotické zemi. Výlet bývá často v okruhu 200km od domova a cesta je něco co musíme absolvovat, abychom dosáhly svého cíle. Co když ale spojíme dovolenou, výlet i cestu v jedno a ještě k tomu přidáme své vlastní hobby. Vznikne nám tak naprosto perfektní spojení a zároveň výzva, kterou je nutné pokořit.

Číst dál...

Sraz historických vozidel Chomutov 2016

Děkujeme všem účastníkům i návštěvníkům za příjemně strávený den. Účast byla rekordní, tolik vozidel na srazu v Chomutově ještě nebylo. Jako pořadatelé jsme si den nádherně užili.

Na setkání v roce 2017 se těší pořadatelský sbor.

Číst dál...

Sraz HV – očima traktoristy

Je sobota, 25. Duben, cca šestá hodina ranní a po Chomutově se rozléhá dunivý tlukot dieselového dvouválce. To jen Tomáš nemohl dospat a snažil se probrat Lízu hned po rozednění. Připraven na tento den se jede probrat kávou u známého a při odjezdu od něj zjišťuje, že má ještě hodně času.

Číst dál...

21. sraz historických vozidel v Chomutově

2015 sraz hv cv 1 smallTradiční dubnový Sraz historických vozidel v Chomutově se uskutečnil poslední sobotu v měsíci 25.4.2015. Zažil i několik premiér, umístěním počínaje a novými účastníky i předvedenými stroji konče. Přestože se Chomutovské slavnosti konaly na opačném konci města, našlo se velké množství příznivců historické techniky.

Číst dál...

Další informace