Sraz historických vozidel Chomutov 2022

Foto Jiří HubVážení účastníci, vážení návštěvníci, vážení přátelé historických vozidel. Sraz, který proběhl v sobotu 30. dubna, se tentokrát konal ne po roční, ale tříleté pauze. Důvod byl prostý - Covid 19. O to více byl sraz všemi očekáván.

Číst dál...

Sraz historických vozidel Chomutov 2022

2022 plakat reklama sraz hv cv smallNa tradiční termín – poslední sobotu v dubnu, se do Chomutova sjedou veteráni. Bude se opět konat sraz historických vozidel. Tradiční je i místo setkání, parkoviště Severočeských dolů. Tam přijede asi v 10 hodin kolona vozidel čítající kolem stovky auto a moto veteránů. Výstava vozidel bude probíhat do 14 hodin. Start prvního vozidla bude v pravé poledne, poslední účastník odstartuje ve 14 hodin. Jako vždy bude start vozidel komentovaný. Na vozidla i účastníky je nachystaná trasa předváděcí jízdy s plněním disciplín v délce 60 km. Budou projíždět obcemi Blatno, Kalek, Boleboř, Jirkov, Červený Hrádek, Drmaly, Vrskmaň, Strupčice, Pesvice zpět do Chomutova. 

Po dvouleté „covidové“ pauze se bude konat sraz v plném rozsahu, přijedou i účastníci z Německa.

Každý divák si přijde na své, k vidění budou nejrůznější auto i moto veteráni. Představí se i novinky, jaké to budou? Nesmím ani naznačovat...

Doprovodný program bude rozšířen o výstavu historických kočárků. Zavzpomínat může každý. V cíli budou vyhodnoceni a náležitě odměněni nejúspěšnější posádky.

Za VCC Chomutov
pořadatelé

Setkání veteránů v Chomutově 2021

2021 setkani hv cv smallO dva Srazy historických vozidel jsme díky "covidovým" omezením přišli. Proto se konala akce Setkání veteránů v Chomutově 2021. Přípravy na tuto akci započaly v červnu, navíc v době dovolených. Díky omezením souvisejících s covidem se neúčastnili přátelé z Německa.

Děkujeme všem účastníkům, návštěvníkům, sponzorům, podporovatelům této akce. Počasí nám všem přálo, organizace klapala na výbornou, účast jak vozidel, tak návštěvníků byla hojná. Všichni jsme si den náležitě užili. Pokud pominou "covidová" omezení zveme vás na tradiční Sraz historických vozidel v Chomutově.

Pořadatelé

Fotogalerie: ba-de zonerama, ba-de facebook, Chomutovský deník, raduzveteran, reportáž na auta5p, Jirka Hub

Setkání veteránů v Chomutově

2021 setkani hv v chomutove

Dovolujeme si pozvat všechny příznivce historických vozidel.

Kapacita setkání je naplněna, přihlášky bohužel již nepřijímáme.

Organizátoři.

Informace ke srazu HV

Sraz historických vozidel Chomutov 2020 se letos konat
NEBUDE.

V roce 2021 naviděnou.
Vedení VCC Chomutov

Das Treffen der historischen Fahrzeuge wird in diesem Jahr leider
NICHT STATTFINDEN.

Wir freuen uns auf Sie wieder im Jahr 2021.
Die Leitung von VCC Chomutov

Sraz historických vozidel Chomutov 2020

Letos se koná 26. ročník tohoto setkání. Kapacita srazu je cca 100 vozidel kategorie AUTO – MOTO. Přípravy byly zahájeny 28.4.2019 – hned po ukončení ročníku předchozího. Tak jako každý rok. Tradiční výstava vozidel a start do předváděcí jízdy se bude odehrávat na tradičním místě – parkovišti Severočeských dolů, a.s.

Trasa letošního ročníku vede tzv. „do hor“ s průjezdem obcemi našeho okresu. V obcích bude zastávka s plněním disciplín (soutěžních úkolů) našich účastníků. Jako vždy, v cíli čeká na nejúspěšnější účastníky předávání pohárů a věcných cen.

Pozvánky a přihlášky budou zveřejněny 1. března 2020.

Na setkání se těší Veteran Car Club Chomutov.

Další informace