Zájezd - Automobilové a technické muzeum Sinsheim

Termín: 8.5.2019 (středa)
Program:
3:00  -  odjezd z Chomutova – aut.nádraží
9:00  -  předpokládaný příjezd do Sinsheimu
9:00 - 17:00  -  volný program, prohlídka muzea
17:00  -  odjezd ze Sinsheimu
23:00  -  předpokládaný příjezd do Chomutova

Číst dál...

24. sraz HV v Chomutově

Vážení účastníci, vážení návštěvníci, vážení pořadatelé, vážené firmy, vážené subjekty a všichni, kdo se na našem 24. ročníku srazu podílel. Sraz proběhl po všech stránkách zdárně - hojná účast veteránů, jak motocyklů, automobilů, tak i traktorů. Počasí přálo, atmosféra byla kouzelná, na parkovišti, na trati i v cíli při vyhlašování výsledků. Za to patří všem OBROVSKÝ DÍK :-).

Číst dál...

Sraz historických vozidel Chomutov 2018

2018 vcc chomutov plakat2 smallLetos se koná 24. ročník tohoto setkání. Přihlášeno je 120 vozidel kategorie AUTO – MOTO. Mnoho účastníků je ze sousedního Německa. Ranní setkání je u Hotelu Arena, po 10. hodině přesun v koloně do centra města, na parkoviště Severočeských dolů a.s. Zde proběhne výstava vozidel, ve 12:00 odstartuje první vozidlo (doba pro start všech účastníků je cca 2 hodiny!) na trať předváděcí jízdy s plněním disciplín (soutěžních úkolů). Trasa letos účastníky provede z Chomutova „do hor“ a zpět do Chomutova. V cíli na nejlepší čeká odměna v podobě pohárů a věcných cen. 

V OC Chomutovka je již nyní vystaven vůz Škoda 110 R.

Děkujeme Magistrátu města Chomutova, obcím, i všem sponzorům za projevenou podporu.

Srdečně zvou pořadatelé.

Sraz HV v Chomutově 2017

Tento sraz považujeme u nás za skutečné zahájení sezóny. Ale kde hledat motivaci, když teploty stále klesají k nule, ve zprávách řádí sněhová vánice a za oknem padají provazy deště. Ani motorku nebudu mýt, jen utřu prach a doleju béňo. Mám chuť se na to vykašlat.

Číst dál...

Broukem do Itálie

Pod pojmy dovolená, výlet a cesta si každý z nás představí něco zcela jiného. Pro někoho je dovolená týdenní odpočinek v libovolné exotické zemi. Výlet bývá často v okruhu 200km od domova a cesta je něco co musíme absolvovat, abychom dosáhly svého cíle. Co když ale spojíme dovolenou, výlet i cestu v jedno a ještě k tomu přidáme své vlastní hobby. Vznikne nám tak naprosto perfektní spojení a zároveň výzva, kterou je nutné pokořit.

Číst dál...

Sraz historických vozidel Chomutov 2016

Děkujeme všem účastníkům i návštěvníkům za příjemně strávený den. Účast byla rekordní, tolik vozidel na srazu v Chomutově ještě nebylo. Jako pořadatelé jsme si den nádherně užili.

Na setkání v roce 2017 se těší pořadatelský sbor.

Číst dál...

Další informace