Informace ke srazu HV

Sraz historických vozidel Chomutov 2020 se letos konat
NEBUDE.

V roce 2021 naviděnou.
Vedení VCC Chomutov

Das Treffen der historischen Fahrzeuge wird in diesem Jahr leider
NICHT STATTFINDEN.

Wir freuen uns auf Sie wieder im Jahr 2021.
Die Leitung von VCC Chomutov

Sraz historických vozidel Chomutov 2020

Letos se koná 26. ročník tohoto setkání. Kapacita srazu je cca 100 vozidel kategorie AUTO – MOTO. Přípravy byly zahájeny 28.4.2019 – hned po ukončení ročníku předchozího. Tak jako každý rok. Tradiční výstava vozidel a start do předváděcí jízdy se bude odehrávat na tradičním místě – parkovišti Severočeských dolů, a.s.

Trasa letošního ročníku vede tzv. „do hor“ s průjezdem obcemi našeho okresu. V obcích bude zastávka s plněním disciplín (soutěžních úkolů) našich účastníků. Jako vždy, v cíli čeká na nejúspěšnější účastníky předávání pohárů a věcných cen.

Pozvánky a přihlášky budou zveřejněny 1. března 2020.

Na setkání se těší Veteran Car Club Chomutov.

Sraz historických vozidel Chomutov 2019

Vážení účastníci, vážení návštěvníci, vážení pořadatelé, vážené firmy, vážené subjekty a všichni, kdo se na našem 25. ročníku srazu podílel. Počasí nám až tak nepřálo (ale podle předpovědí mohlo být i hůře), mnoho přihlášených účastníků to odradilo a nepřijeli. Přes tato negativa se bylo na co koukat a obdivovat – jak na historická vozidla, tak i například na dobově oblečené a sladěné posádky.

Číst dál...

Sraz HV v Chomutově se blíží

2019 sraz plakat logo smallLetos se koná 25. ročník tohoto setkání. Přihlášeno je více než 100 vozidel kategorie AUTO – MOTO.

Zajímavostí je, že za 5 (!!) dní příjmu přihlášek byla kapacita srazu naplněna. Mnoho účastníků je přihlášeno ze sousedního Německa. Ranní setkání je u Hotelu Arena, po 10. hodině přesun v koloně do centra města, na parkoviště Severočeských dolů a.s. Zde proběhne výstava vozidel, ve 12:00 odstartuje první vozidlo (doba pro start všech účastníků je cca 2 hodiny) na trať předváděcí jízdy. Trasa účastníky provede z Chomutova přes Málkov, Klášterec nad Ohří, Kadaň, Račetice, Březno, Droužkovice zpět do Chomutova. Na trase budou účastníci plnit v obcích soutěžní úkoly (disciplíny). V cíli na nejlepší čeká odměna v podobě pohárů a věcných cen.

Všechny příznivce a fandy historických vozidel zve Veteran Car Club Chomutov.

24. sraz HV v Chomutově

Vážení účastníci, vážení návštěvníci, vážení pořadatelé, vážené firmy, vážené subjekty a všichni, kdo se na našem 24. ročníku srazu podílel. Sraz proběhl po všech stránkách zdárně - hojná účast veteránů, jak motocyklů, automobilů, tak i traktorů. Počasí přálo, atmosféra byla kouzelná, na parkovišti, na trati i v cíli při vyhlašování výsledků. Za to patří všem OBROVSKÝ DÍK :-).

Číst dál...

Sraz historických vozidel Chomutov 2018

2018 vcc chomutov plakat2 smallLetos se koná 24. ročník tohoto setkání. Přihlášeno je 120 vozidel kategorie AUTO – MOTO. Mnoho účastníků je ze sousedního Německa. Ranní setkání je u Hotelu Arena, po 10. hodině přesun v koloně do centra města, na parkoviště Severočeských dolů a.s. Zde proběhne výstava vozidel, ve 12:00 odstartuje první vozidlo (doba pro start všech účastníků je cca 2 hodiny!) na trať předváděcí jízdy s plněním disciplín (soutěžních úkolů). Trasa letos účastníky provede z Chomutova „do hor“ a zpět do Chomutova. V cíli na nejlepší čeká odměna v podobě pohárů a věcných cen. 

V OC Chomutovka je již nyní vystaven vůz Škoda 110 R.

Děkujeme Magistrátu města Chomutova, obcím, i všem sponzorům za projevenou podporu.

Srdečně zvou pořadatelé.

Další informace